Навчальна програма школи "Harmonic Dog"

три основних напрямки:

Image
1
ШКОЛА ЦУЦЕНЯТ
складається з двох частин: лекції для власників собак та групові чи індивідуальні заняття, націлені на формування в цуценя міцної життєвої бази соціалізації, послуху та необхідних навиків комфортного життя в соціумі людей
Image
2
ХЕНДЛІНГ
це також серія навчальних семінарів та групових чи індивідуальних занять, як для досвічених хендлерів, так і для початківців. Наш курс сформує широку та міцну базу ваших знань в професійній демонстрації анатомії та породних якостей собаки.
Image
3
КОРЕКЦІЯ ПОВЕДІНКИ
індивідуальні та групові заняття, метою яких є виправлення страхів, фобій та інших проблемних реакцій наших улюбленців. Також Ви зможете прослухати декілька лекцій в тематику проблем.

ЗВЕРНІТЬ ОСОБЛИВУ УВАГУ !

Всі навчальні програми  школи "Harmonic Dog"  базуються лише на сучасних наукових знаннях про природне формування поведінки собак.
Тому наша методика виховання чи корекції  НЕ проводиться з використанням фізичного примусу, формуванню страху перед людиною та демонстрації підкорення.

Сьогодні існують десятки безконфліктних та дієвих методів, які не лише допомагають виховати  вашого улюбленця в повноцінного та комфортного члена  сімї і суспільства, але й запобігти можливим конфліктам чи агресивним рекціям в майбутньому.

Щоб долучитися до наших занять та тренінгів, варто знати наступне:

СМАКОЛИКИ

Правильна нагорода - одна з частин, від якої суттєво залежить успішність та проходження поставлених завдань.

Шкільні зайняття складаються з різноманітних задач по соціалізації: до собак, людей, дітей. Також багато тренінгів запобіганню чи корекції  звукових і тактильних фобій.

В додаткових заняттях ми використовуємо контрольоване психологічне навантаження та різні соціальні випробування.

Щоб максимально зацікавити вашу собаку співпрацювати з вами в складних чи нетипових життєвих умовах, потрібний реально цінний стимул.

На жаль, на початках більшість власників не надають цьому питанню уваги, та беруть з собою на заняття простий щоденний корм.

З точки зору собаки, він не є достатньо цінною нагородою чи чимось особливим, за що варто переступати через свої страхи та фобії.

Хочете побачити позитивний результат відразу, з першого заняття — візьміть на тренінги щось по-справжньому цікаве : варене теляче м'ясо чи серце.

У разі, якщо ваша собака має харчову алергію чи змушена дотримуватись суворої дієти через хворобу - порадьтеся з ветеринаром, що з доступного їй раціону стане  приємною винагородою.

Також ви можете подивитися простий рецепт смачного печінкового печеня→ для улюбленців, що є в розділі "Статті".

АМУНІЦІЯ

АМУНІЦІЯ має надважливе значення для формування світогляду собаки, її відчуттів та внутрішнього стану, моделей поведінки і демонстрації реакцій.

Велика різниця в кінцевому результаті, коли собаку вчать підкоренню, через фізичний примус та страх, і навчають послуху, через формування правильних цінностей і якісної соціалізації.
Найгірше, що робота з допомогою амуніції не змінює внутрішніх причин поведінки, а лише примушує собаку маскувати зовнішні прояви, заганяючи невпевненість, страх, стрес глибше в середину, формуючи переадресовану агресію.

На лекціях по вихованню собак ми багато говоримо про проблемні асоціальні реакції, фобії, агресивні дії, інструментальну агресію.
Хто вже втратив час на правильне виховання та соціалізацію - працюйте, та крок за кроком виправляйте помилки минулого.
Кому пощастило більше, і коло вас ще цуценя - не зробіть те, за що дорого заплатите через рік-півтора.
Відповідально та свідомо обирайте моделі навчання:
послух через інтерес та довіру до Лідера, чи підкорення через страх до Вожака.

Дозволена та заборонена амуніція на зайняттях в школі "HARMONIC DOG" показана на малюнку нижче.

Image

КОРОТКІ ПОЯСНЕННЯ:

РУЛЕТКА - чудова річ для прогулянок, але дуже не зручна на зайняттях, бо повністю займає одну руку, яка також потрібна нам для деяких тренінгів та завдань.

Зверніть увагу, чим "НАПІВ-ОШИЙНИК" відрізняється від "НАПІВ-УДАВКИ" ( середня картинка в другому вертикальному полі): хоча зовні така амуніція виглядає однаково, при повному закритті "напів-ошийник" буде на пару см більший, ніж об'єм шиї собаки.

А "напів-удавка" далі продовжує стискати шию собаки, і є різновидом звичайної петлі.

ШЛЕЯ має бути зручною та вибраною по розміру, в ідеалі мати ще й кільце на грудях.

Всі "РИНГОВКИ" обов'язково повинні мати фіксатор, щоб не працювати за принципом "удавки".
"Ринговка" для середніх та великих порід повинна мати "підшийку" - ширшу нижню частину, яка захищає горло собаки від негативного впливу тонкого шнура.

ВЗУТТЯ

Якщо Ви записались на зайняття, що проходять в залі, прохання брати зручне ВЗУТТЯ, щоб перевзутися.

За бажанням, його можна залишати в школі до наступних занять.

УВАГА!

Без змінного взуття в зал учасники тренувань не допускаються!

АБОНЕМЕНТ

Перше заняття в нашій школі завжди БЕЗКОШТОВНЕ !

Це дає Вам змогу особисто дізнатися та оцінити наш підхід і методику роботи. Порівняти з Вашим  досвідом, та прийняти для себе рішення приєднатися до нас.

Надалі, ви зможете обрати вартість занять в декількох варіантах : як індивідуальні чи групові, так і разові або за абонементом.

ВАРТІСТЬ ЗАНЯТЬ ТА АБОНЕМЕНТІВ

* з вересеня 2018 року