Знання — це єдина сила, що здатна змінити Світ!

Семінари та лекції

ніщо не зрівняється з живим спілкування!

дивитись програму:

В хаосі сучасного інформаційного інтернет-всесвіту навіть для спеціалістів важко обрати дійсно якісні та корисні знання. Та щодня цей потік збільшується.

Людині не професіоналу, нічого не залишається, як вірити тому, що пошуковики видають найчастіше — оплаченій рекламі з правильним маркетингом.

Та  життя  улюбленців і добробут цілих сімей — занадто цінне поле  для невдалих  експериментів.

Помилки тут коштують вкрай дорого!

Практичні заняття

Лише сучасні методики прогам тренувань!

дізнатись більше...

Майже два десятиліття робочої практики з формування та корекції поведінки собак збудували нам міцну базу під створення  авторських дієвих методик за сучасними науковими підходами.

Запрошуємо стати учасником нашого Центру соціальної кінології та професійного хендлінгу "Harmonic Dog" у м.Львові, де ви отримаєте  кваліфіковану допомогу у вихованні та безконфліктному навчанні вашого улюбленця.

 

 

Он-лайн заняття

Ми поруч з вами будь-де!

дізнатись більше...

Ми постійно відстежуємо, аналізуємо та  практично перевіряємо найновішу інформацію сучасних досягнень різноманітних наукових сфер:

від етології та генетики, до психології та нейробіології.

Це дає змогу пропонувати вам лише найцінніші знання, в структурованому доступному вигляді, цікавому та легкому в розумінні.

Ми  розширяємо та збільшуємо нашу бібліотеку лекцій, семінарів, відео уроків та корисних статей.

 

Цікавить результат якісної соціалізації? Подивіться приклад робочого тестування собаки у напрямках відповідей на зорові, звукові, тактильні подразники.