ЦЕНТР СОЦІАЛЬНОЇ КІНОЛОГІЇ, ПРОФЕСІЙНОГО ХЕНДЛІНГУ та ВИХОВАННЯ ВЛАСНИКІВ СОБАК
Image

Собака - віддзеркалення людини, її принципів, цінностей та світогляду.
Та найчастіше ми не знаємо, як продемонструвати те, що насправді потрібно нашому серцю, а не нав'язане стереотипами оточення.

Ціль всіх наших проєктів — навчити спілкуванню та співпраці через глибоку довіру до Лідера, а не демонстрацію покори, через страх покарання Вожаком!

СВІТ ОЧИМА СОБАКИ РІЗНИТЬСЯ ВІД ТОГО, ЯКИМ БАЧАТЬ ЙОГО ЛЮДИ!

Он-лайн навчання

Ми поруч з вами будь-де!

дізнатись більше...

Ми постійно відстежуємо, аналізуємо та  практично перевіряємо найновішу інформацію сучасних досягнень різноманітних наукових сфер:

від етології та генетики, до психології та нейробіології.

Це дає змогу пропонувати вам лише найцінніші знання, в структурованому доступному вигляді, цікавому та легкому в розумінні.

Наша бібліотека лекцій, семінарів, відео уроків та корисних статей постійно поповнюється новими матеріалами - слідкуйте за оновленнями!

 

Практичні заняття

Лише сучасні методики та програми тренувань, соціалізації та корекції поведінки

дізнатись більше...

Майже два десятиліття робочої практики з формування та корекції поведінки собак збудували нам міцну базу під створення  авторських дієвих методик за сучасними науковими підходами.

Запрошуємо стати учасником нашого Центру соціальної кінології та професійного хендлінгу "Harmonic Dog" у м.Львові, де ви отримаєте  кваліфіковану допомогу у вихованні та безконфліктному навчанні вашого улюбленця.

 

 

Семінари та лекції

ніщо не зрівняється з живим спілкування!

дивитись програму:

В хаосі сучасного інформаційного інтернет-всесвіту важко обрати дійсно якісні та корисні знання навіть для спеціалістів.
Людині не професіоналу, нічого не залишається, як вірити тому, що пошуковики видають найчастіше — оплаченій рекламі з правильним маркетингом.

Та  життя  улюбленців і добробут цілих сімей — занадто цінне поле  для невдалих  експериментів.

Помилки тут коштують вкрай дорого!

Вивчати та розуміти наш світ - надзвичайно цікавий процес  власного розвитку, що змінить не лише ваші стосунки з собакою, але і батьківські, родинні чи дружні відносини. 

Image
Image
Запрошуємо  Вас до сучасного залу, що спеціально створений для максимальної комфортності та зручності господарів та їх улюбленців.
Загальна площа залу - 80 м2.
Наша адреса:
м. Львів, вул. Янева 23 , окремий вхід з вулиці.

Наша ціль - ваше ВЗАЄМОкомфортне життя з улюбленцями!

Від дня заснування школа "Harmonic Dog" відкрила двері для сотень цікавих особистостей - як простих власників собак, так і професійних кінологів чи тренерів.

Image

Семінари, лекції та різнопланові соціальні проєкти об'єднують  однодумців з різних куточків України та за її межами.

Навчальні та тестові програми успішно використовуються не лише в наших, але і в закордонних кінологічних організаціях та породних розплідниках.

Групові тренінги та класи   запрошують всіх до навчання широкої соціалізації, послуху, хендлінгу та фізичного розвитку.

ПРИЄДНУЙТЕСЬ ДО НАС!
ЛИШЕ РАЗОМ МИ ЗМІНИМО СВІТ СТАРИХ МІФІВ ТА СТЕРЕОТИПІВ!

Image