Навчальна програма Центру
"Harmonic Dog"
та умови участі в ній

ТРИ КРОКИ, ЩОБ ПРИЄДНАТИСЯ ДО НАШОЇ ШКОЛИ
Image
01
СПОЧАТКУ ВІДВІДАЙТЕ ГРУПОВЕ ЗАНЯТТЯ БЕЗ СОБАКИ.

Завдяки особистій присутності на тренінгах Ви зможете ознайомитись та оцінити наш підхід і методику роботи, за потреби поставити питання інструкторам та вирішити, чи готові приєднатись до нас.
Ознайомче заняття БЕЗКОШТОВНЕ.

Для цього зв’яжіться з керівником Центру Олександрою Береговенко по вайберу 0958877101, щоб обумовити день та годину заняття, на якому ви маєте бажання бути присутні.
Розклад занять читайте нижче.
Також, на нашому сайті є декілька БЕЗКОШТОВНИХ лекцій, з яких Ви також отримаєте корисну інформацію та визначитись чи вам цікавий формат знань, що ми пропонуємо.

Image
02
ПРОСЛУХАЙТЕ ОН-ЛАЙН НАВЧАЛЬНИЙ КУРС ДЛЯ ВЛАСНИКІВ СОБАК

Найважливіша ціль нашого навчального центру - дати вам ЯКІСНІ знання і можливість виховати Ваше цуценя найкращою собакою у Світі!

Перед тим як розпочати відповідальну "батьківську" роботу, спочатку необхідно сформувати хорошу базу розуміння світу вашого улюбленця.  

Наш БАЗОВИЙ курс - ваша "АБЕТКА" в комунікації та розумінні поведінки чотирилапого улюбленця.
Ми зібрали для Вас унікальну підбірку сучасної наукової інформації, перевіреної десятиліттями практики. 
В лекціях ви знайдете відповіді на переважну більшість запитань, та зможете уникнути найбільших помилок у вихованні, не обманутися міфами та стереотипами, що глибоко вкоренилися в нашій уяві ще з радянських часів.  

Прослухайте Базовий курс та приєднуйтесь до наших практичних тренінгів та занять. 

Image
03
НА ЦЬОМУ ЕТАПІ ВИ МОЖЕТЕ ДОЄДНАТИСЯ ДО ГРУПОВИХ ЗАНЯТЬ НАШОГО ЦЕНТРУ

якщо вашому цуценяті до 6 місяців.

У разі, якщо ваша собака має більше ніж пів року, до початку роботи в групових заняттях, рекомендуємо записатися на індивідуальну консультацію для тестування вже сформованої поведінки, оцінки набутих реакцій цуценя, домашніх підготовчих завдань або навіть можливої корекційної програми.

Обов'язково скажіть керівникові Центру,  якщо у вашої собаки вже є якісь поведінкові проблеми, страхи, фобії чи конфліктні ситуації. Вам допоможуть якнайшвидше їх вирішити та максимально ефективно використати групові заняття для глибокої та надійної бази соціального виховання вашого цуценя.

Якщо вашій собаці більше 7 місяців і ви вже проходили якісь курси дресури шкіл з аверсивним підходом та міфами про необхідність фізичного підкорення і «домінації» людини над цуценям, чи навчали своє цуценя на основі больового впливу та страху покарання, скоріш за все вашій собаці буде необхідний більший час для психологічної реабілітації перед тим, як доєднатися до наших групових занять.

ІНФОРМАЦІЯ ПРО НАВЧАННЯ:

Графік практичних занять в Центрі:

ПОНЕДІЛОК:
17.15-18.15 група СОЦІАЛІЗАЦІЯ початковий рівень
18.30-19.30 група  СОЦІАЛІЗАЦІЯ середній рівень
19.45-21.00 група СОЦІАЛІЗАЦІЯ вищий рівень
ВІВТОРОК:
17.15-18.15 група СОЦІАЛІЗАЦІЯ початковий рівень
18.30-19.30 група  СОЦІАЛІЗАЦІЯ середній рівень
19.45-21.00 група СОЦІАЛІЗАЦІЯ вищий рівень
ЧЕТВЕР:
17.15-18.15 група СОЦІАЛІЗАЦІЯ початковий рівень
18.30-19.30 група  СОЦІАЛІЗАЦІЯ середній рівень
19.45-21.00 група СОЦІАЛІЗАЦІЯ вищий рівень
СУБОТА:
⏱11.00 -12.00 група СОЦІАЛІЗАЦІЯ початковий рівень
⏱12.15 -13.15 група СОЦІАЛІЗАЦІЯ середній рівень
⏱13.30 -14.30 група ПРОФЕСІЙНИЙ ХЕНДЛІНГ

 

Зверніть увагу!
Група та її складність залежить НЕ від віку собак, а від рівня їх підготовки до завдань та навантажень.

Якщо ж ви працюєте з індивідуальним інструктором, керівник школи може поставити вас на будь-яку групу, бо ваша програма все одно в першу чергу корегується вашим тренером.  

В групах працюють собаки різних порід та розмірів. Це навчить вашого улюбленця спокійно реагувати та спілкуватися зі всіма собаками.
 Господарів та їх улюбленців запрошуємо до сучасного залу, що спеціально створений для вашої максимальної комфортності та зручності.
Загальна площа залу - 80 м2.
Наша адреса:
м. Львів, вул. Янева 23 , окремий вхід з вулиці.
Image
Image
Image

Не опустіть наступну інформацію!

ЗВЕРНІТЬ ОСОБЛИВУ УВАГУ !

Всі навчальні програми  школи "Harmonic Dog"  базуються лише на сучасних наукових знаннях про природне формування поведінки собак.
Тому наша методика виховання чи корекції  НЕ проводиться з використанням фізичного примусу, формуванню страху перед людиною чи вимогою демонстрації підкорення.

Сьогодні існують десятки безконфліктних та дієвих методів, які не лише допомагають виховати  вашого улюбленця в повноцінного та комфортного члена  сімї і суспільства, але й запобігти можливим конфліктам чи агресивним рекціям в майбутньому.

Щоб ваша собака якісно пройшла заняття та тренінги, необхідно наступне:

СМАКОЛИКИ

Правильна нагорода - одна з частин, від якої суттєво залежить успішність та проходження поставлених завдань.

Шкільні зайняття складаються з різноманітних задач по соціалізації: до собак, людей, дітей. Також багато тренінгів запобіганню чи корекції  звукових і тактильних фобій.

В додаткових заняттях ми використовуємо контрольоване психологічне навантаження та різні соціальні випробування.

Щоб максимально зацікавити вашу собаку співпрацювати з вами в складних чи нетипових життєвих умовах, потрібний реально цінний стимул.

На жаль, на початках більшість власників не надають цьому питанню уваги, та беруть з собою на заняття простий щоденний корм.

З точки зору собаки, він не є достатньо цінною нагородою чи чимось особливим, за що варто переступати через свої страхи та фобії.

Хочете побачити позитивний результат відразу, з першого заняття — візьміть на тренінги щось по-справжньому цікаве : варене теляче м'ясо чи серце.
Не рекомендуємо використовувати м'ясо курей чи іншої птиці через потенційну алергічність, що може зашкодити здоров'ю вашого улюбленця та велику крихкість, через яку засмічується підлога в залі.

У разі, якщо ваша собака має харчову алергію чи змушена дотримуватись суворої дієти через хворобу - порадьтеся з ветеринаром, що з доступного раціону стане їй приємною винагородою.

Також ви можете подивитися простий рецепт смачного печінкового печеня→ для наших улюбленців

ВАЖЛИВА ПІДКАЗКА ПО ГОДУВАННЮ СОБАК ПЕРЕД ЗАНЯТТЯМИ:

Наші тренінги мають різної сили психологічне навантаження.
Це достатньо важкі завдання в багатьох напрямках: тактильні, акустичні, візуальні, соціальні та інші.
Багато із старших собак вже мають фобії та страхи, невпевненість чи тривожність, дехто навіть недовіру або агресію.

Малі цуценята, через свій вік та психологічну незрілість, важко концентруються і швидко відволікаються на всі подразники.
Тому, щоб успішно виконати завдання по співпраці з господарем в екстремальних умовах, як стимул і нагороду ми використовуємо найцінніший ресурс в природі - їжу.
А щоб цей ресурс для собаки ситуативно залишався цінним, пес НЕ має бути ситим!
Останнім часом я звернула увагу, що половину собак власники годують ледь не перед заняттям, а ще якусь частину- за дві-три години до школи.
В результаті, що закономірно, ваш улюбленець немає жодного інтересу обрати роботу з вами в умовах, коли навколо багато іншого цікавого: інші собаки, нові цікаві речі, другі люди.
Отже, даю схему вірної підготовки до максимально успішного тренінгу:
  • цуценята до чотирьох місяців: останній раз годуєте малечу за 4 години до заняття;
  • цуценята 5 місяців: останній раз годуйте за 5 годин до заняття;
  • цуценята 6 місяців: 6 годин до заняття пес не має доступу до їжі;
  • молоді собаки 7-10 місяців: перед заняттям не годуйте хоча б 7 годин;
  • собаки від 11 місяців та старше: достатньо поснідати в день тренінгів ( собака не їсть 8 годин до заняття).
 
Пам'ятайте, що доросла, добре соціалізована, тренована на всі буденні подразники та правильно вихована собака може їсти і перед самим заняттям, або взагалі будь коли. Її стабільна нервова система, довіра та прив'язка до господаря вже не потребують додаткової стимуляції. Але в процесі навчальних тренінгів для молодих собак потрібні правильні акценти.
-----------------------------------
Зверніть увагу!
Якщо почуєте від когось пораду : "Не годуйте собаку два-три дні, і вона ідеально почне слухатися" - ніколи не робіть такого!
Це не просто фізіологічно шкідливо, але й психологічно величезний стрес для вашого улюбленця.

АМУНІЦІЯ

АМУНІЦІЯ має надважливе значення для формування світогляду собаки, її відчуттів та внутрішнього стану, моделей поведінки і демонстрації реакцій.

Велика різниця в кінцевому результаті, коли собаку вчать підкоренню, через фізичний примус та страх, і навчають послуху, через формування правильних цінностей і якісної соціалізації.
Найгірше, що робота з допомогою амуніції не змінює внутрішніх причин поведінки, а лише примушує собаку маскувати зовнішні прояви, заганяючи невпевненість, страх, стрес глибше в середину, формуючи переадресовану агресію.

На лекціях по вихованню собак ми багато говоримо про проблемні асоціальні реакції, фобії, агресивні дії, інструментальну агресію.
Хто вже втратив час на правильне виховання та соціалізацію - працюйте, та крок за кроком виправляйте помилки минулого.
Кому пощастило більше, і коло вас ще цуценя - не зробіть те, за що дорого заплатите через рік-півтора.
Відповідально та свідомо обирайте моделі навчання:
послух через інтерес та довіру до Лідера, чи підкорення через страх до Вожака.

Дозволена та заборонена амуніція на зайняттях в школі "HARMONIC DOG" показана на малюнку нижче.

Image

КОРОТКІ ПОЯСНЕННЯ:

РУЛЕТКА - чудова річ для прогулянок, але дуже не зручна на зайняттях, бо повністю займає одну руку, яка також потрібна нам для деяких тренінгів та завдань.

Зверніть увагу, чим "НАПІВ-ОШИЙНИК" відрізняється від "НАПІВ-УДАВКИ" ( середня картинка в другому вертикальному полі): хоча зовні така амуніція виглядає однаково, при повному закритті "напів-ошийник" буде на пару см більший, ніж об'єм шиї собаки.

А "напів-удавка" далі продовжує стискати шию собаки, і є різновидом звичайної петлі.

ШЛЕЯ має бути зручною та вибраною по розміру, в ідеалі мати ще й кільце на грудях.

Всі "РИНГОВКИ" обов'язково повинні мати фіксатор, щоб не працювати за принципом "удавки".
"Ринговка" для середніх та великих порід повинна мати "підшийку" - ширшу нижню частину, яка захищає горло собаки від негативного впливу тонкого шнура.

ВЗУТТЯ

Якщо Ви записались на зайняття, що проходять в залі, прохання брати зручне ВЗУТТЯ, щоб перевзутися.

За бажанням, його можна залишати в школі до наступних занять.

УВАГА!

Без змінного взуття в зал учасники тренувань не допускаються!

ВАТРІСТЬ ЗАНЯТЬ

Протягом першого чи, за вашим бажанням,  декількох наступних  занять, вас може супроводжувати хтось з наших інструкторів.

Надалі, ви зможете обрати вартість занять в декількох варіантах : як індивідуальні чи групові, так і разові або за абонементом, самостійно чи з допомогою інструктора.

ВАРТІСТЬ ЗАНЯТЬ ТА АБОНЕМЕНТІВ

* ціни дійсні з вересня 2021 року
* з вересня 2021 року